Současnost nemocnice

Moderní pracoviště ortopedie, chirurgie a ambulantní gastroenterologie

Klinika i její vybavení po rekonstrukci realizované v letech 1993 a 2013 splňuje všechny požadavky na provoz zdravotnického zařízení v Evropské unii.

V ortopedii si Klinika vydobyla jedno z předních míst v rámci České republiky co do počtu a kvality prováděných implantací kloubních náhrad, artroskopických operací a ortopedických operací ruky. Klinika byla jmenována referenčním a školícím pracovištěm v oblasti implantace kloubních náhrad a v oblasti artroskopických výkonů. Rovněž standardně řešíme náročné případy reoperací kloubních náhrad. Vedle těchto výkonů je poskytována ortopedická péče v celém rozsahu mimo onkoortopedii a dětskou ortopedii.

V oboru chirurgie jsou prováděny zákroky břišní chirurgie a ostatní výkony všeobecné chirurgie - operace na trávicím traktu, operace žil dolních končetin, operace prsu a další výkony. V oblasti plastické a estetické chirurgie nabízí Klinika celý sortiment výkonů plastické chirurgie. Klinika spolupracuje s předními českými plastickými chirurgy.

Používané materiály, implantáty, kloubní náhrady a ostatní jsou vždy pouze od renomovaných předních světových výrobců. Ročně se provede více než 4500 operací. Díky přátelskému a příjemnému prostředí, osobnímu přístupu a kvalitě poskytované péče je Klinika rovněž vyhledávána osobnostmi kulturního a sportovního života.

V péči o pacienty je snaha zajistit klidné a domácí prostředí. V léčebných postupech jsou maximálně využívány technologie, které vedou k rychlému návratu pacientů do domácího prostředí a ke zkrácení hospitalizace.

Klinika má smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami. Péče je plně hrazena ze zdravotního pojištění. Pacienti připlácejí pouze na nadstandardní služby.

Specifikem našeho zdravotnického zařízení je posílení osobní zodpovědnosti a důvěry pacienta ve vztahu k ošetřujícímu lékaři. Je zavedena kontinuita ambulantní a hospitalizační péče. Pokud je na základě ambulantní péče pacient indikován k operačnímu výkonu, může si zvolit svého operatéra. Indikující lékař je zpravidla rovněž členem operačního týmu. V pooperačním období si operatér opět převezme pacienta do ambulantní péče.

Klinika Dr.Pírka je pracoviště s osmdesátiletou tradicí. Po rekonstrukci ukončené v únoru 2013 patří mezi nejmodernější zdravotnická zařízení v ČR poskytující péči s vysokým standardem odpovídající 21. století.

 • nejmodernější plně digitalizované operační sály
 • LED technologie, moderní vzduchotechnické systémy
 • pooperační designové pokoje s monitorovanými lůžky a klimatizací
 • pokoje vybavené revolučním systémem osvětlení healwell Philips

Lůžková péče:

 • ortopedie
 • chirurgie, plastická chirurgie

Ambulantní péče:

 • chirurgická ambulance
 • ortopedická ambulance
 • gastroenterologická ambulance
 • anesteziologická ambulance a ambulance bolesti
 • prsní poradna
 • traumatologická ambulance
 • ambulance plastické chirurgie

Klinika Dr.Pírka je nemocniční zařízení které má „jméno“.

Má jednoznačného vlastníka, který trvale preferuje další rozvoj zařízení a který umožní poskytovat zdravotní péči v moderním progresivním zařízení evropského formátu v oborech ortopedie a chirurgie.

Máte dotaz, zájem o naše služby? Napište nám, ozveme se Vám.

Odesílám...