Chirurgie

Plastická chirurgie

Navštivte naše nové internetové stránky týkající se přímo plastické chirurgie na www.plastika.drpirek.cz

Objednání telefonicky na č. 326 332 991 nebo osobně na recepci.

Certifikované pracoviště pro aplikaci botoxu a dalších preparátů ke korekci vrásek v obličeji a dekoltu. Další možností je řešení zvýšené potivosti. Používáme značkové preparáty Irského výrobce Allergan. Cena výkonu od 3.000,-Kč. Ambulance MUDr. Radek Lhotský. Konzultační hodiny 2x týdně. Bližší informace a objednání možné telefonicky na recepci kliniky tel.: 326 322 991.


Pracoviště plastické chirurgie

Ordinační hodiny: čtvrtek od 13:00.

Konsultace a malé výkony plastické a estetické chirurgie provádíme ambulantně. Větší výkony jsou na základě předchozí konsultace prováděny při hospitalizaci.

Výkony plastické a estetické chirurgie provádíme na našem pracovišti. V případě mimořádně náročných výkonů a řešení estetických následků po onkologické léčbě je úzká návaznost na klinické pracoviště fakultní nemocnice Na Bulovce.

Nehrazená péče estetické chirurgie - Ceník: viz. nadstandardy.

Lékaři plastické chirurgie:

  • MUDr. Radek Lhotský

Zkušený plastický chirurg MUDr.Radek Lhotský
Absolvoval odbornou stáž zaměřenou  na estetickou a rekonstrukční plastickou chirurgii obličeje na klinikách v Rotterdamu v Holandsku a v Gentu v Belgii. Působil mimo jiné jako sekundární lékař na Klinice plastické chirurgie a popálenin v Manchesteru ve Velké Británii. V oboru plastické chirurgie se specializuje na chirurgii ruky, z hlediska estetické chirurgie na obličej a operativu prsou. Provádí rovněž ostatní výkony plastické a estetické chirurgie s aplikací moderních operačních postupů.
Zajistíme provedení operačního výkonu lékařem provádějícím konsultaci s osobní péčí lékaře.
Termíny operací přizpůsobíme s maximální péčí podle časových možností pacientů.

VÍCE INFORMACÍ NA http://plastika.drpirek.cz/

Máte dotaz, zájem o naše služby? Napište nám, ozveme se Vám.

Odesílám...